Ingyenes Szállítás !!! Mini GBIC WDM 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DOM Erős Kompatibilitás

Vélemények (3)   |   Írd meg véleményed

Új

Készleten


Ft 20010.88

Ingyenes Szállítás !!!Mikrotik Kompatibilis WDM SFP 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DDM

Tx: 1270nm/ Rx: 1330nm KÉTIRÁNYÚ SFP+ Adóvevővel 10 gbe

Tx: 1330nm/ Rx: 1270nm KÉTIRÁNYÚ SFP+ Adóvevővel 10 gbe

Jellemzők

Működési adatok sebesség to10.3Gbps

Típus: 1330nmDFB Tx/1270nmRx 1270nmDFB Tx/1330nmRx

1270nm DFB Adó/ Vevő 1330nm

Távolság akár 40 km

Teljesítmény költségvetés 9dB legalább

Egyszeri 3. 3 v-os tápegység, TTL Logika Felület

Simplex LC Csatlakozó Felület

Hot-Pluggable

Operációs Esetben Hőmérséklet

Szabvány: 0°C~+70°C

Ipari:-40°C~+85°C

Megfelel az MSA SFP Specifikáció

DDM funkció

Alkalmazások

A 10GBASE-LR a 10.3125 Gbps

A 10GBASE-LW a 9.953 Gbps

Egyéb Optikai Linkek

10G Kétirányú SFP KÉTIRÁNYÚ SFP+ 10G Rész.B/D Adó Sorozat: GLC-BX-D20 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1310nm 20 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U20 SC 1,25 G FP Tx1310nm/Rx1490nm 20 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U40 SC 1,25 G DFB Tx1310nm/Rx1490nm 40 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D40 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1310nm 40 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U70 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 70km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D70 SC 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 70km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U80 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 80km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D80 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 80km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U120 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 120km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D120 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 120km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-FE-100BX-U 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 10km GLC-FE-100BX-D 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 10km GLC-FE-100BX-U20 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 20 km-GLC-FE-100BX-D20 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 20 km-GLC-FE-100BX-U40 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 40 km-GLC-FE-100BX-D40 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 40 km-GLC-FE-100BX-U80 100BASE-BXU SFPTx1310nm/Rx1550nm LC/SC 80km GLC-FE-100BX-D80 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 80km

Adatátviteli Sebesség, Hullámhossz Csatlakozó Forrás Kimeneti Teljesítmény Érzékenység Megjegyzések TX/RX(nm) HLB223X2-LCD10/20 10 gbps 1270/1330 10-40 km DFB+PIN -7~0.5 km -14.4 dBm DDM HLB232X2-LCD10/20 10 gbps 1330/1270 10-40 km DFB+PIN -7~0.5 km -14.4 km

Megrendelése után, kérem, hagyjon üzenetet a márka modell a kapcsolót használja, hogy ne késleltesse a szállítási idő az áruk.

GYIK

Q:mit eladni használt termékek?

A:No.All a termék teljesen új,soha nem használjuk használt alkatrészek.

Q:Milyen fizetési feltételeket nem fogadja el?

A:T/T,Paypal,a Western Union vagy elfogadható.

Q:mik a szállítási módon tudtok ajánlani?

Egy:A szokásos szállítási módon vagy a DHL,FedEX,a TNT,UPS,EMS, stb.Ez lesz a 3-7nap.

K:a termék a jótállás?

A:Igen,biztosítunk, 3 év garancia a termékekre a szállítás időpontja.

K:Milyen eszközökkel lehet a termékek kompatibilis?

Egy:A termék kompatibilis a Cisco,a Huawei, Ciena, H3C, HP, Extrém, Öntöde, Brokát, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, a Nortel, Boróka, Ruijie, Zyxel, stb.

Q:Hogyan rendelni?

A:1>Rendelési adatok megerősítették,kérlek, mondd el nekünk a modell mennyiség kell.

2>Proforma Számla megerősítette, a megrendelés rendezett kézhezvételét követően a fizetés.

3>, majd Erősítse meg az árut, akkor a nyomon követési számot küldjük el azonnal.

4>Mi segítünk, hogy nyomon az árut, amíg nem kapja meg őket biztonságban.

OEM pedig ODM

OEM/ODM érdekében áll rendelkezésre.

Garancia

1. Megígérjük, hogy a meghirdetett optikai adó teljesen új, új alkatrészeket, de teljesen soha ne használjon régi, felújított anyagok.

2. Mind az optikai adó keresztül funkcionális vizsgálat, valamint az öregedés vizsgálat.

3. Ha van kompatibilitási probléma, vagy bármilyen minőségi probléma, akkor vissza az árut nekünk egy cserére vagy a vételár visszatérítésére.

4. Biztosítunk, 3 év garancia minden az optikai adó a szállítás időpontja.

Mi a kínálat

Mi a kínálat széles, magas minőségű optikai adó-vevő modul, mind a passzív CWDM/DWDM Mux/Demux.A termék kompatibilis a Cisco, a Huawei, Mikrotik,TP-Link,Extrém, HP, Finisar, Broadcom, Öntöde, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Boróka, a Nortel, Linksys, Szövetséges, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena , Alcatel-lucent, stb.

Helló!Ha bármilyen kérdése van, vagy szükség van egyéb termékek, kérjük, kattintson a "Kapcsolat" gombot a bal.Válaszolunk, amint lehetséges, hogy olyan professzionális szolgáltatásokat.Köszönjük, hogy meglátogatta!Egyéb termék linkek: https:

Címkék: 10g sfp, cisco switch, 10g sfp kapcsoló, drón nagy teher, 10gb ethernet, rcm kapcsoló, becsület, gép elvágta, gbic sfp, 10 gbe hálózati kártya

Termék neve 10G KÉTIRÁNYÚ SFP
Modell Száma HL-10GSFP-BX-40
Távolság 40 km
Adatátviteli Sebesség 10GB
Kompatibilis Az IBM
CE, ROHS Kompatibilis
Garancia 3 éve
Csatlakozó Típusa LC
Márka Név hilinktech
DDM Igen
Rost Típus Egyetlen szál singlemode
Kompatibilitási A Cisco,a Huawei,Mikrotik,Dlink, stb
Hullámhossz 1270/1330

Írd meg véleményed

Ingyenes Szállítás !!! Mini GBIC WDM 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DOM Erős Kompatibilitás

Ingyenes Szállítás !!! Mini GBIC WDM 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DOM Erős Kompatibilitás

Kapcsolódó termékek:

KomShine Optikai OTDR egyenlő EXFO MAX-715B,JDSU MTS-2000,MTS-4000,YOKOGAWA AQ7275 OTDR EREDETI Ár KOMSHINE KF-52-es Optikai Bárd Beépített Hulladék Catcher/Rost Kukában, mint INNO Cleaver Lehet, hogy mint: Optikai Kézi QX45 SM OTDR (500m kábel doboz ingyen) Optikai Tisztító KCC-550/KCC-600 Optikai
19 153 Ft
Fordítson nagyobb figyelmet: Kérjük, erősítse meg a hearter MODELL megrendelés előtt.JILONG 500E hearter egyszemélyes drót vagy Kettős vonal .Például, A gépek előtt előállított 2018 használt sort , de előállított után, 2018-ban használt dupla vonalak .Te is képeket,segítek, hogy erősítse
15 723 Ft
Ingyenes Szállítás LCD Kijelző Flex Kábel INNO IFS-10 IFS-15 IFS-55 Nézet 3 Nézet 5 Nézet 7 Fusion Splicer
7 141 Ft
10db/Sok KP APC UPC NYRT 1X16 FTTH Optikai Elosztó Doboz NYRT választólap Típusú Rost Optikai Csatoló Splitter Behelyezése 1:16 PLC Osztók állnak rendelkezésre a különböző port konfigurációk, 16 way splitter, 32 way splitter. Jellemzők: 1.Egységes hatalom felosztása 2.Kompakt csomag
31 443 Ft
Utasítás: átmérő Szerint az elvarratlan szálak a kabát, a lecsupaszított rost, válassza ki a megfelelő kör groove egy bizonyos átmérő tartomány a vezeték sztriptíztáncos.Tedd a bő ujja a kör alakú horony, helyezze be a vágófej a groove a hüvelybe, közel bilincs a két félkör alakú hornyok, húzd
3 485 Ft
Ingyenes Szállítás Jel tűz Elektródák Signalfire AI-9 AI-8C MI-8, MI-7C AI-7 Optikai Fusion Splicer Gép Elektróda
13 144 Ft
Eredeti Jilong KL-260 KL-280G KL-300T Fusion Splicer LCD kábel KL260 KL-280 KL280 rost splicing gép képernyő flexor Megjegyzés: Van 2 típusú LCD Kábel, kérjük, régi képek ügyfélszolgálat ha vásárol, hogy kerüld a hibákat d elay a használata .Köszönöm a támogatást. Termék Adatai: Mielőtt
5 717 Ft
Eredeti Sumitomo FCP-20BL Rost Hasító Penge FC-6 FC-6S Rost Hasító Penge Rost Vágó Kerék Csere Kések
27 158 Ft
Mini OTDR Optikai Reflectometer 3.2 hüvelykes Színes LCD VFL pedig OPM Esemény Térkép 22dB a 80km Rost Ethernet Kábel Teszter Jellemzők  Humanizált OTDR szoftver részletes vizsgálati jelentések  5V telefon töltő támogatható töltés  Beépített VFL pedig OPM  Hullámforma kijelző,
105 772 Ft
Jellemzők: Az átviteli csatorna optikai jeleket lehet által kitöltött egységes rost.Ez megduplázódott mennyiségű rost adatátviteli képest, két szál típus. Auto tárgyalási funkció lehetővé teszi, UTP port automatikus kiválasztás 10M vagy 100M -, illetve Teljes vagy Fél Duplex Duplex. UTP
3 530 Ft
FC, SC, ST, valamint LC Csatlakozó A KomShine KFL-10 Zseb Vizuális hibakeresőt/Rost Szünet Checher/Locator egy megbízható, költség-hatékony OTDR halott-zóna eszköz.Ez a VFL azonosítja szálak elejétől a végéig, majd megkeresi csiszolt csatlakozó endfaces könnyen.A szálloda egy univerzális csatlakozó,
3 353 Ft