Ingyenes Szállítás !!! Mini GBIC WDM 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DOM Erős Kompatibilitás

Vélemények (3)   |   Írd meg véleményed

Új

Készleten


Ft 20010.88

Ingyenes Szállítás !!!Mikrotik Kompatibilis WDM SFP 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DDM

Tx: 1270nm/ Rx: 1330nm KÉTIRÁNYÚ SFP+ Adóvevővel 10 gbe

Tx: 1330nm/ Rx: 1270nm KÉTIRÁNYÚ SFP+ Adóvevővel 10 gbe

Jellemzők

Működési adatok sebesség to10.3Gbps

Típus: 1330nmDFB Tx/1270nmRx 1270nmDFB Tx/1330nmRx

1270nm DFB Adó/ Vevő 1330nm

Távolság akár 40 km

Teljesítmény költségvetés 9dB legalább

Egyszeri 3. 3 v-os tápegység, TTL Logika Felület

Simplex LC Csatlakozó Felület

Hot-Pluggable

Operációs Esetben Hőmérséklet

Szabvány: 0°C~+70°C

Ipari:-40°C~+85°C

Megfelel az MSA SFP Specifikáció

DDM funkció

Alkalmazások

A 10GBASE-LR a 10.3125 Gbps

A 10GBASE-LW a 9.953 Gbps

Egyéb Optikai Linkek

10G Kétirányú SFP KÉTIRÁNYÚ SFP+ 10G Rész.B/D Adó Sorozat: GLC-BX-D20 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1310nm 20 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U20 SC 1,25 G FP Tx1310nm/Rx1490nm 20 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U40 SC 1,25 G DFB Tx1310nm/Rx1490nm 40 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D40 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1310nm 40 km-LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U70 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 70km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D70 SC 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 70km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U80 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 80km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D80 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 80km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-U120 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 120km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-BX-D120 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 120km LC/SC KÉTIRÁNYÚ GLC-FE-100BX-U 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 10km GLC-FE-100BX-D 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 10km GLC-FE-100BX-U20 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 20 km-GLC-FE-100BX-D20 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 20 km-GLC-FE-100BX-U40 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 40 km-GLC-FE-100BX-D40 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 40 km-GLC-FE-100BX-U80 100BASE-BXU SFPTx1310nm/Rx1550nm LC/SC 80km GLC-FE-100BX-D80 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 80km

Adatátviteli Sebesség, Hullámhossz Csatlakozó Forrás Kimeneti Teljesítmény Érzékenység Megjegyzések TX/RX(nm) HLB223X2-LCD10/20 10 gbps 1270/1330 10-40 km DFB+PIN -7~0.5 km -14.4 dBm DDM HLB232X2-LCD10/20 10 gbps 1330/1270 10-40 km DFB+PIN -7~0.5 km -14.4 km

Megrendelése után, kérem, hagyjon üzenetet a márka modell a kapcsolót használja, hogy ne késleltesse a szállítási idő az áruk.

GYIK

Q:mit eladni használt termékek?

A:No.All a termék teljesen új,soha nem használjuk használt alkatrészek.

Q:Milyen fizetési feltételeket nem fogadja el?

A:T/T,Paypal,a Western Union vagy elfogadható.

Q:mik a szállítási módon tudtok ajánlani?

Egy:A szokásos szállítási módon vagy a DHL,FedEX,a TNT,UPS,EMS, stb.Ez lesz a 3-7nap.

K:a termék a jótállás?

A:Igen,biztosítunk, 3 év garancia a termékekre a szállítás időpontja.

K:Milyen eszközökkel lehet a termékek kompatibilis?

Egy:A termék kompatibilis a Cisco,a Huawei, Ciena, H3C, HP, Extrém, Öntöde, Brokát, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, a Nortel, Boróka, Ruijie, Zyxel, stb.

Q:Hogyan rendelni?

A:1>Rendelési adatok megerősítették,kérlek, mondd el nekünk a modell mennyiség kell.

2>Proforma Számla megerősítette, a megrendelés rendezett kézhezvételét követően a fizetés.

3>, majd Erősítse meg az árut, akkor a nyomon követési számot küldjük el azonnal.

4>Mi segítünk, hogy nyomon az árut, amíg nem kapja meg őket biztonságban.

OEM pedig ODM

OEM/ODM érdekében áll rendelkezésre.

Garancia

1. Megígérjük, hogy a meghirdetett optikai adó teljesen új, új alkatrészeket, de teljesen soha ne használjon régi, felújított anyagok.

2. Mind az optikai adó keresztül funkcionális vizsgálat, valamint az öregedés vizsgálat.

3. Ha van kompatibilitási probléma, vagy bármilyen minőségi probléma, akkor vissza az árut nekünk egy cserére vagy a vételár visszatérítésére.

4. Biztosítunk, 3 év garancia minden az optikai adó a szállítás időpontja.

Mi a kínálat

Mi a kínálat széles, magas minőségű optikai adó-vevő modul, mind a passzív CWDM/DWDM Mux/Demux.A termék kompatibilis a Cisco, a Huawei, Mikrotik,TP-Link,Extrém, HP, Finisar, Broadcom, Öntöde, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Boróka, a Nortel, Linksys, Szövetséges, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena , Alcatel-lucent, stb.

Helló!Ha bármilyen kérdése van, vagy szükség van egyéb termékek, kérjük, kattintson a "Kapcsolat" gombot a bal.Válaszolunk, amint lehetséges, hogy olyan professzionális szolgáltatásokat.Köszönjük, hogy meglátogatta!Egyéb termék linkek: https:

Címkék: 10g sfp, cisco switch, 10g sfp kapcsoló, drón nagy teher, 10gb ethernet, rcm kapcsoló, becsület, gép elvágta, gbic sfp, 10 gbe hálózati kártya

Termék neve 10G KÉTIRÁNYÚ SFP
Modell Száma HL-10GSFP-BX-40
Távolság 40 km
Adatátviteli Sebesség 10GB
Kompatibilis Az IBM
CE, ROHS Kompatibilis
Garancia 3 éve
Csatlakozó Típusa LC
Márka Név hilinktech
DDM Igen
Rost Típus Egyetlen szál singlemode
Kompatibilitási A Cisco,a Huawei,Mikrotik,Dlink, stb
Hullámhossz 1270/1330

Írd meg véleményed

Ingyenes Szállítás !!! Mini GBIC WDM 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DOM Erős Kompatibilitás

Ingyenes Szállítás !!! Mini GBIC WDM 10G KÉTIRÁNYÚ SFP 40 km 1270/1330nm LC Csatlakozó DOM Erős Kompatibilitás

Kapcsolódó termékek:

KomShine Optikai OTDR egyenlő EXFO MAX-715B,JDSU MTS-2000,MTS-4000,YOKOGAWA AQ7275 OTDR EREDETI Ár KOMSHINE KF-52-es Optikai Bárd Beépített Hulladék Catcher/Rost Kukában, mint INNO Cleaver Lehet, hogy mint: Optikai Kézi QX45 SM OTDR (500m kábel doboz ingyen) Optikai Tisztító KCC-550/KCC-600 Optikai
19 153 Ft
30M FTTH Optikai Drop Kábel Patch Kábel SC SC Simplex Singlemode 30 Méter Optikai Jumper Alkalmazás Távolsági, valamint a helyi optikai átviteli hálózat, adatátviteli hálózat, kép átviteli hálózatok, CATV, optikai vizsgálati eszközök, fotoelektromos automatikus ellenőrzési rendszer Leírás A
4 288 Ft
Fordítson nagyobb figyelmet: Kérjük, erősítse meg a hearter MODELL megrendelés előtt.JILONG 500E hearter egyszemélyes drót vagy Kettős vonal .Például, A gépek előtt előállított 2018 használt sort , de előállított után, 2018-ban használt dupla vonalak .Te is képeket,segítek, hogy erősítse
15 723 Ft
Ingyenes Szállítás 1000pcs/zsák 45mm Puszta Optikai Fusion Védelem Splice Ujjú 45mm Forró Olvadék Cső
8 576 Ft
Jellemzők: 1.Támogatja a 6 hullámhossz vizsgálat,auto power off de háttérvilágítás kijelző. 2.Egyéni kalibrálás,támogatása, sc/fc/st felület,extra hosszú készenléti idő. 3.Támogatás hullámhossz memória funkció, optikai szál munka azonosító. 4.Kézi, hordozható kialakítás,nagy
5 717 Ft
Ingyenes Szállítás EGY-81S Zöld Teljesen Automatikus Fusion Splicer Gép Optikai Fusion Splicer Optikai Splicing Gép Fehér Doboz Orange Box
194 391 Ft
Kellemes Meglepetés! →Kövessen minket a kiemelt szállítási szerezni legújabb kínál,Kattintson az ajándékokat. ALKALMAZÁS fizetési élvezze az 1% - os extra kedvezmény: meglepetés! 10db /Sok Ingyenes szállítási Felújított Huawei HG8120C Új Modell 2FE EPON XPON GPON Terminál Optikai
36 428 Ft
Magas Minőségű, 2 db Komshine KCC-550 Optikai Tisztító Kazetta, 2 Csere, tisztítás öv tárcsák, 500-szor tisztítás Nem telepes olcsó, generikus, nem minőségi elemet, válassza ki az optimális, válasszon minket. Jellemzők: ♦ Csere Tárcsa könnyen telepíthető, illetve csökkenti
19 439 Ft
A Cisco Linksys MFEFX1 Kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2km DOM Adó 100BASE-FX SFP 1310nm 2km adó Műszaki adatok: Cikkszám:MFEFX1 Form Factor: SFP Készülék Típus: Adó-vevő modul Alkalmazás: 100BASE-FX Adatátviteli Sebesség: 125Mbps Hullámhossz:
3 145 Ft
JW3402 a legtöbb kompakt, vékony kézi teljesítmény-mérő a világ, amelyben naprakész IC a tervek integrált.Három 1,5 V-os elemek támogatja JW3402, hogy a műveletet legalább 50 óra.Auto-zero funkció.Kalibrált hullámhosszon testre szabható belül 800~1600nm . Specifikáció Típus JW3402A JW3402C
9 265 Ft